Najbardziej zielona część miasta

Piłkarze przygotowują się do ostatnich w tym roku meczów ligowych, ale robią to też pracownicy Chrobrego. Z płyty stadionu usuwana jest pokrywa śnieżna po ostatnich opadach.
07-12-2023 09:03
autor: ŁJ
W grudniu Pomarańczowo-Czarnych czekają wyjazdy do Gdańska i Sosnowca, ale też mecz w Głogowie. W sobotę 16 grudnia o godz. 15.00 Chrobry zmierzy się na swoim stadionie z GKS-em Katowice i właśnie pod to wydarzenie trwają przygotowania. Pracownicy Działu Technicznego mają w tym wsparcie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Głogowie. Większa grupa zaangażowanych w te działania osób pozwoli sprawnie usunąć zalegający śnieg i optymalnie przygotować boisko do ostatniego w tym roku domowego meczu. Bez pracy ludzi nie byłoby to możliwe, ponieważ wjazd ciężkiego sprzętu na murawę mógłby ją uszkodzić.
 
Z tego miejsca dziękujemy Zakładowi Poprawczemu i Schroniska dla Nieletnich w Głogowie za pomoc w przygotowaniach. Warto przypomnieć, że współpraca z tą placówką jest szersza, bo jeszcze kilka tygodni wcześniej informowaliśmy o meczu, jaki odbył się na boisku zakładu. Towarzysko z jego podopiecznymi zmierzył się Chrobry U-16, a do takiego spotkania dochodzi niemal z rokroczną regularnością.