Tym meczem gramy dla Dawidka

Niedzielny mecz z Zagłębiem Sosnowiec (godz. 18.00) będzie wyjątkowy, bo w nim zagramy nie tylko o punkty, ale też dla Dawidka.
15-03-2023 12:11
autor: ŁJ
5-letni Dawidek właśnie rozgrywa mecz swojego życia. Ma wrodzoną wadę serca, a ratunkiem jest kosztowna operacja. Suma, jaką trzeba za nią zapłacić jest ogromna i wynosi ok. 800 000 złotych. Mimo jej ogromu, brakuje już „tylko” ponad 30 procent całości. Kibice Chrobrego, mamy okazję pomóc!
 
Dawid Maślenik jest z Zielonej Góry, więc warto wyjaśnić, skąd jego obecność na stadionie przy Wita Stwosza, na którym spotkał się z piłkarzem Chrobrego Sebastianem Górskim, który niedawno grał w Lechii. I skąd jego zapowiedziany udział w niedzielnym meczu z Zagłębiem. Jedną z zaangażowanych w zbiórkę osób jest Krzysztof Dybizbański, ojciec naszego byłego zawodnika Seweryna. Możecie go pamiętać m.in. z klubowej prezentacji z 2018 roku, podczas której mocno „pociągnął” i ostatecznie wygrał licytację na rzecz kibica Pomarańczowo-Czarnych Tomka Sęka.
 
- Widziałem wtedy wielkie serce kibiców, padały większe i mniejsze kwoty, ale chętnych było mnóstwo. Teraz musimy zebrać wyższą kwotę i z kim, jak nie z Chrobrym - mówi Krzysztof Dybizbański.
 
W trakcie niedzielnego z Zagłębiem na stadionie będzie obecna grupa wolontariuszy, w tym strażaków z OSP Kłoda. Zachęcamy, aby do puszek wrzucać każdą możliwą kwotę.

MOŻESZ TEŻ POMÓC LICYTUJĄC… WYJAZD Z CHROBRYM KLUBOWYM SAMOCHODEM DO RESTAURACJI KLIMAT BISTRO&CATERING W ZIELONEJ GÓRZE. SPRAWDŹ I LICYTUJ NA FB

Z Zielonej Góry, jak już wiecie, jest Dawidek, ale tam swoją siedzibę ma też jeden z naszych Sponsorów, czyli dostawca klubowych aut marki Hyundai Grupa Gazet.

Ponadto podczas meczu w ramach akcji traficie na:
  • strefę z Mini Golfem Fire 7 dla dzieci
  • pokaz sprzętu strażackiego
  • stoisko z ciastem, popcornem i ciepłą herbatą w zamian za wrzut do puszki
  • klubową maskotka z malowaniem twarzy
 
O historii choroby Dawidka i dalszych koniecznych krokach przeczytacie na www.siepomaga.pl/dawid-maslenik Tam też prowadzona jest internetowa zbiórka pieniędzy.
 
Chrobry Głogów -Zagłębie Sosnowiec w niedzielę o godz. 18.00.