Trenuj z Chrobrym i wesprzyj 8-letniego Michała

Trening z Chrobrym możecie wylicytować na charytatywnej aukcji, z której dochód wesprze Michała Drankiewicza. Chłopiec, choć dopiero od kilku lat jest na tym świecie, już teraz musi walczyć o przeżycie.
22-11-2023 12:17
autor: ŁJ
Michał zmaga się z nowotworem złośliwym - mięśniakomięsakiem prążkowanokomórkowym. W pewnym momencie ratunkiem okazała się tylko poważna operacja usunięcia guza wraz z narządami. Celem zbiórki jest pokrycie kosztów bieżącego leczenia, przejazdów do/ze szpitali, artykułów higienicznych i przyszłej rehabilitacji.
 
W związku z tym odbywa się szereg aukcji charytatywnych (a na nich m.in. koszulka i piłka z podpisami zawodników Chrobrego) i bal charytatywny, który 2 grudnia odbędzie się w Kaczycach. W akcję zaangażował się Mateusz Machaj, dlatego za naszym pośrednictwem możecie wziąć udział w nietypowej licytacji treningu z Chrobrym. Uzyskane z niej pieniądze zasilą konto chłopca, a zwycięzców zaprosimy do klubu na wyjątkowe zajęcia piłkarskie, które poprowadzi kilku piłkarzy Chrobrego z Mateuszem Machajem na czele. Licytację zaczynamy od kwoty 300 zł i będzie ona prowadzona do 2 grudnia do godz. 19.00. Licytujcie na naszym Facebooku.  
 
 
 

PRZEJDŹ NA STRONĘ Z LICYTACJĄ TRENINGU

 

MICHAŁ KONTRA MIĘSAK PRĄŻKOWANOKOMÓRKOWY - PRZEJDŹ NA STRONĘ