Chrobry II Głogów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5:0

Pięć goli Chrobrego II i trzy punkty w meczu Koleje Dolnośląskie 4 Ligi z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych.
11-11-2023 12:41
autor: ŁJ
Głogowianie dość szybko opanowali sytuację na boisku i już w 14 minucie Kamil Wojtyra otworzył wynik. W 35 minucie efektownie piłkę pod poprzeczką umieścił Sebastian Steblecki, a w samej końcówce, w 45 minucie swojego drugiego gola zdobył Wojtyra. Po 45 minutach Chrobry prowadził trzema bramkami, jedną z nich dedykując Adrianowi Marciniakowi. Uniesiona w górze przez Miłosza Jandziaka koszulka z nr „10” to gest i życzenia powrotu do zdrowia dla kolegi z boiska.
Po przerwie długo nie oglądaliśmy kolejnych bramek, choć wstrzelić się starali Eryk Pieczarka, Artur Bogusz czy Elvis Stuglis. Pomarańczowo-Czarni nie zadowolili się jednak długo utrzymującym się 3:0 i mocno naciskali na rywali w samej końcówce. W efekcie gole zdobyli ci, którzy na boisku pojawili się dopiero w tej odsłonie: w 84 minucie trafił Tomasz Wojciechowski, a 180 sekund później okazałą wygraną Chrobrego przypieczętował Stanisław Antosik.

CHROBRY II GŁOGÓW - GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH 5:0 (3:0)
1:0 Wojtyra 14
2:0 Steblecki 35
3:0 Wojtyra 45
4:0 Wojciechowski 84
5:0 Antosik 87

CHROBRY II: Gawłowski - Bartecki (86 Fryzowicz), Górski (67 Krawiec), Bogusz (71 Antosik), Stuglis, Jandziak, Maćkowiak, Pieczarka (83 Jurgo), Zygmunt (81 Wojciechowski), Wojtyra (67 Antkowiak), Steblecki.

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Bartecki.