Chrobry II Głogów - Lechia Dzierżoniów 2:2

Grający w dziesięciu Chrobry II remisuje z Lechia Dzierżoniów 2:2.
30-03-2024 01:45
Chrobry dobrze zaczął i miał groźne strzały w wykonaniu Piotra Bilińskiego czy Tomasza Wojciechowskiego. Po tym pierwszym piłka trafiła w poprzeczkę. Biliński wykorzystał jednak kolejną swoją okazję i od 25 minuty Chrobry prowadził 1:0.

Lechia zdobyła gola do szatni, a lekko ponad kwadrans po przerwie objęła prowadzenie. Dodatkowo chwilę przed drugim golem rywali drugą żółtą kartką ukarano Macieja Maćkowiaka. Mimo konieczności gry w dziesięciu głogowianie odważnie ruszyli do przodu i mieli swoje szanse. Jedną z nich wykorzystali, gdy w 84 minucie na strzał zza szesnastki zdecydował się Kacper Szostak.
CHROBRY II GŁOGÓW - LECHIA DZIERŻONIÓW 2:2 (1:1)
1:0 Biliński 25
1:1 Rzepski 43
1:2 Orłowski 61
2:2 Szostak 84

CHROBRY II: Gawłowski - Biliński, Jandziak, Maćkowiak, Pieczarka (79 Antosik), Wojciechowski (67 Zygmunt), Grzelak (79 Szostak), Krawiec, Janiszewski, Taira (79 Starostenko), Wojtal (54 Antkowiak).

CZERWONE KARTKI: Maćkowiak 58 (Chrobry, za drugą żółtą).