Olaf Zygmunt znów trafia w 90 minucie, Chrobry II wygrywa

Było 0:1, było 1:2, a po golu Olafa Zygmunta w 90 minucie Chrobry II pokonuje Łużyce Lubań 3:2 w 24 kolejce Koleje Dolnośląskie 4 Ligi.
14-04-2024 11:43
autor: ŁJ
Do przerwy nie było bramek i wszystko działo się w drugiej połowie, a działo sporo. W 52 minucie goście wyszli na prowadzenie i choć dziewięć minut później z rzutu karnego wyrównał Mateusz Machaj, w 66 minucie znów to rywale mieli jednego gola więcej.

W Chrobrym swoją robotę wykonali zawodnicy wchodzący z ławki. Wcześniejszą jedenastkę podyktowano po faulu na Tomaszu Wojciechowskim, który w końcówce sam wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do stanu 2:2. Do samego końca głogowianie dążyli do zwycięstwa i przypieczętowali to trafieniem Olafa Zygmunta już w doliczonym czasie gry. Zygmunt już w drugim spotkaniu z rzędu strzela w 90 minucie - przed tygodniem Chrobry dzięki temu zremisował z Piastem Nowa Ruda, teraz, choć długo na to nie wskazywało, wywalczył komplet punktów.

CHROBRY II GŁOGÓW - ŁUŻYCE LUBAŃ 3:2 (0:0)
0:1 Szpytma 52
1:1 Machaj 61 (k)
1:2 Wrzesiński 66
2:2 Wojciechowski 87
3:2 Zygmunt 90

CHROBRY II: Dybowski - Paz, Kuzdra, Jandziak, Maćkowiak, Pieczarka (55 Antosik), Antkowiak (80 Witczak), Szczutowski (55 Wojciechowski), Tupaj (69 Bartecki), Taira (55 Zygmunt), Machaj.

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Pieczarka, Kuzdra, Maćkowiak.