Chrobry II Głogów odrabia i wygrywa

Chrobry II odrobił straty i w meczu 33 kolejki Koleje Dolnośląskie 4 Ligi pokonał Iskrę Księginice 4:2.
08-06-2024 07:20
autor: ŁJ
Pomarańczowo-Czarni w tym spotkaniu dwukrotnie przegrywali, najpierw 0:1, a później 1:2. Taki wynik był już po pierwszej połowie, a wszystkie gole zdobyli… goście. Trafienie dla Chrobrego było samobójczym ze strony rywala, choć po dobrej wrzutce z rzutu wolnego w wykonaniu Tomasza Wojciechowskiego.
Po zmianie stron Chrobry wziął się za odrabianie strat na poważnie, w czym pomogły zmiany. W przerwie do gry wprowadzono Piotra Bilińskiego, który bramką w 58 minucie dał remis. W 74 minucie, 180 sekund po swoim wejściu, trafił Wiktor Bogdanów, a w doliczonym czasie gry rezultat ustalił bramką z dystansu wykorzystujący w ten sposób wyjście bramkarza Jakub Malec, który z kolei na murawie przebywał od 60 minuty.

W tym sezonie jeszcze jeden mecz, ale już na wyjeździe. 15 czerwca spotkanie z KS-em Łomnica.

CHROBRY II GŁOGÓW - ISKRA KSIĘGINICE 4:2 (1:2)
0:1 Konefał 21 min.
1:1 Czerwiński 32 min. (sam.)
1:2 Srebrniak 37 min.
2:2 Biliński 58 min.
3:2 Bogdanów 74 min.
4:2 Malec 90 min.

CHROBRY II: Gawłowski - Bartecki (60 Malec), Maćkowiak, Antkowiak (46 Zygmunt), Wojciechowski, Grzelak, Janiszewski, Taira (46 Biliński), Wojtal (82 Krawiec), Antosik (71 Bogdanów), Witczak.