Ostatni u siebie. Chrobry II gra z Rakowem II

3 Liga ma się ku końcowi. Dziś o godz. 17.00 Chrobry II podejmie Raków II Częstochowa i będzie to ostatni występ przed własną publicznością.
07-06-2023 08:31
autor: ŁJ
Spotkanie 33 kolejki będzie zarazem przedostatnim w sezonie. Chrobremu pozostanie jeszcze wyjazdowy mecz ze Ślęzą Wrocław. Możliwość zdobycia kompletu punktów nie zmieni co prawda tego, że Pomarańczowo-Czarni po debiutanckim sezonie na tym poziomie będą musieli opuścić te szeregi, może jednak poprawić końcowe miejsce w tabeli i pozwolić godnie pożegnać się z rozgrywkami. Zespół walczy bez względu na swoją sytuacją i udowodnił to przed kilkoma dniami, remisując z będącym wyżej w tabeli Górnikiem II Zabrze 1:1.
 
Mecz rozegrany zostanie na drugiej płycie stadionu. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
Na samym finiszu Chrobry ma jednak za rywali jeszcze wyżej umiejscowionych od Górnika II, bo w pierwszej czwórce. Po 32 kolejkach Raków II jest trzeci z dorobkiem 59 punktów. W ostatniej kolejce pokonał Gwarka Tarnowskie Góry 4:2. Dwie z bramek zdobył doświadczony Piotr Malinowski, a jego stała obecność w kadrze pokazuje inny styl budowy drugiego składu Rakowa – opierający się nie tylko na młodzieży, ale też starszych graczach. Innym jest Michał Czekaj, były zawodnik m.in. Wisły Kraków.
 
 

Środa, 7 czerwca

17.00 Chrobry II Głogów – Raków II Częstochowa (3 Liga)
Głogów, II płyta