Odra Wodzisław - Chrobry II Głogów 5:2

Chrobry II bez punktów w meczu z Odrą Wodzisław i musi się zmierzyć z coraz trudniejszą sytuacją w ligowej tabeli.
08-04-2023 05:50
autor: ŁJ
Głogowianie w tym meczu dwukrotnie obejmowali prowadzenie. W 9 minucie rzut karny wykorzystał powracający do składu Tomasz Wojciechowski, a w 36 minucie na 1:2 strzelił Natan Malczuk. Gospodarze jednak sprawnie odpowiadali, więc po pierwszej połowie był remis. W drugiej strzelali tylko oni.

Po tym meczu Chrobry pozostaje na 16 miejsce w tabeli, a strata do 15. Cariny Gubin wzrosła do czterech punktów. W następnej kolejce Pomarańczowo-Czarni będą mogli zmniejszyć ten dystans, bo podejmą mającą pięć oczek więcej Polonię Nysa.

ODRA WODZISŁAW – CHROBRY II GŁOGÓW 5:2 (2:2)
0:1 Wojciechowski 9 (k)
1:1 Barański 20
1:2 Malczuk 36
2:2 Elorhan 42