"Siedemnastka" walczy o CLJ-kę! Środowy mecz zadecyduje o awansie do Centralnej Ligi Juniorów. O godz. 14:00 na III płycie Chrobry rozegra rewanżowe spotkanie barażowe z Olimpią Grudziądz. 23-06-2026 02:44 autor: ŁJ W tym sezonie młodzi piłkarze Chrobrego już raz świętowali awans do rozgrywek centralnych. Dokonała tego drużyna U-14, która wygrała swoją ligę wojewódzką i w nowej edycji rozgrywek będzie rywalizować w Centralnej Lidze Juniorów. To jednak nie koniec szans naszego klubu na kolejny sukces. O awans do CLJ walczy także zespół Chrobrego U-17. Juniorzy młodsi również okazali się najlepsi w swojej lidze wojewódzkiej, co dało im przepustkę do dwumeczu barażowego o grę na szczeblu centralnym. Pierwsze spotkanie odbyło się w piątek w Grudziądzu. Chrobry przegrał z przedstawicielem województwa kujawsko-pomorskiego - Olimpią Grudziądz 1:3, jednak bramka zdobyta przez Krystiana Wypycha sprawia, że losy awansu pozostają otwarte. Głogowianie wierzą, że na własnym boisku, przy wsparciu swoich kibiców, będą w stanie odrobić straty i wywalczyć promocję do CLJ. Początek meczu o godz. 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny i gorącego dopingu w walce o awans!