U-17: pierwszy baraż na remis

Chrobry przegrywał ze Stilonem Gorzów 0:2, ale dał radę doprowadzić do remisu i z nim pojedzie na sobotni rewanż.
22-06-2022 08:17
autor: ŁJ
W pierwszym barażowym meczu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 juniorzy Chrobrego Głogów zremisowali ze Stilonem Gorzów 2:2.

Młodzi zawodnicy Chrobrego źle zaczęli to spotkanie, bo już po kwadransie przegrywali 0:2. Z czasem sprawy wzięli w swoje ręce i jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył Krzysztof Janiszewski.

Po zmianie stron Chrobry wyraźnie przejął inicjatywę i dzięki temu doprowadził do remisu. Gola na 2:2 strzelił w 59 minucie Filip Tomczak. Trzecia bramka za sprawą świetnych okazji wisiała w powietrzu, ale ostatecznie Pomarańczowo-Czarni nie zdołali jej zdobyć i na rewanż do Gorzowa pojadą z i tak dobrym wynikiem 2:2. Decydujący pojedynek w sobotę o godz. 12.00.

Chrobry U-17 Głogów – Stilon Gorzów 2:2 (1:2)
Bramki (Chrobry): Krzysztof Janiszewski, Filip Tomczak.
Chrobry: Turkiewicz – Tomczak, Pawłowski, Janiszewski, Wysoczański, Tworzydło, Reszuta (65 Adamczyk), Bogdanów, Szeibe, Łoziński (78 Rosa), Bartlewicz (71 Myszka).