Reklama na strojach

Reklama na strojach, w których występują piłkarze pierwszej drużyny, to podstawowa możliwość reklamowa skierowana do głównych Sponsorów.


Reklama na stadionie

Główni Sponsorzy otrzymują najwięcej przestrzeni na bannery reklamowe i najlepszą lokalizację - tuż przy boisku, co gwarantuje utrwalenie w mediach relacjonujących widowiska sportowe z udziałem drużyny. Przekaz jest wzmacniany przez transmisje w Polsat Sport oraz relacje w ogólnopolskich i lokalnych mediach.


Reklama na ściankach TV

Formą utrwalaną przez media są ścianki do konferencji prasowych. Sponsor otrzymuje dla siebie kilka miejsc do umieszczenia logotypu.


Reklama na całych obiektach

Bonusem dla naszych Sponsorówjest możliwość reklamowania się w pozostałej części bazy Chrobrego Głogów. Sponsor sam wybiera odpowiadające mu miejsce: kompleks basenowy, halę, korty bądź boisko na os. Piastów Śl.


Reklama na stronie internetowej

Nasza strona oficjalna www.chrobry-glogow.pl to wizytówka klubu w internecie. Serwis notuje codziennie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy odsłon i jest zbudowany w taki sposób, dzięki któremu Sponsor ma możliwość umieszczenia swojej reklamy w różnej formie i w różnych miejscach.


Reklama na materiałach wydawanych przez klub

Marka jest rozpowszechniana na materiałach wydawanych przez Chrobrego Głogów, których nakład to tysiące: plakatach, biletach, karnetach, ulotkach etc…