3 Liga: Chrobry II Głogów - LKS Goczałkowice-Zdrój 0:1

Drugi Chrobry w 10 kolejce 3 Ligi przegrał z LKS-em Goczałkowice 0:1. Jedyną bramkę zdobył w 59 minucie Adam Danch.
01-10-2022 04:20
W tym meczu działo się głównie w drugiej połowie. Po 45 minutach utrzymywał się bezbramkowy remis i oddawał on przebieg spotkania, choć bardzo dobrej okazji nie udało się wykorzystać Tomaszowi Wojciechowskiemu.

Po zmianie stron ożywiło się za sprawą Chrobrego, który odważniej ruszył do przodu i miał swoje szanse. Toshiya Inoue trafił w słupek, a piłkę po strzale Wiktora Wawrzyniaka efektownie przerzucił Klaudiusz Mazur. Nie minął pierwszy kwadrans, a futbolówka znalazła drogę do bramki. Piłkę przechwycił Tomasz Wojciechowski i trafił na 1:0. Jeszcze wtedy tak się wydawało, że trafił, bo sędzia ostatecznie po dłuższej chwili analizy zdecydował się anulować gola i odgwizdać pozycję spaloną u zawodnika Chrobrego. To kontrowersyjna decyzja, ponieważ wydawało się, że jako ostatni piłkę dotknął piłkarz LKS-u. Tak czy inaczej było 0:0 i goście zaraz po tej sytuacji popędzili na bramkę trochę wyprowadzonych z równowagi głogowian. Z dystansu przymierzył Adam Danch, a futbolówka po rykoszecie wpadła do środka. Była 59 minuta i od tego momentu rywale byli na prowadzeniu.
Chrobry podejmował próby odrobienia tej straty, lecz już do końca wynik nie uległ zmianie.

W następnej kolejce, w sobotę 8 października, Chrobry II zmierzy się na wyjeździe z Wartą Gorzów. Początek o godz. 15.00.

CHROBRY II GŁOGÓW – LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 0:1 (0:0)
0:1 Danch 59

CHROBRY II: Szafer – Malczuk, Zarówny (46 Iwanowicz), Wawrzyniak, Inoue, Pieczarka, Wojciechowski, Bartlewicz (64 Matysiak), Krawiec (73 Maćkowiak), Wojtyra (46 Jóźwiak), Cieślicki (46 Marciniak).

LKS: Mazur – Zięba, Ślosarczyk, Nagrodzki (90 Komandera), Bryzhenko (83 Sieracki), Lipniak (78 Prytykovskyi), Flasz, Magiera, Hanzel, Dzierbicki (78 Warzycki), Danch.

ŻÓŁTE KARTKI: Malczuk, Pieczarka – Lipniak, Nagrodzki.