3 Liga: Chrobry II Głogów - Rekord Bielsko-Biała 1:2

W 12 kolejce 3 Ligi Chrobry II przegrał u siebie z wiceliderującym Rekordem Bielsko-Biała 1:2. O wygranej gości przesądziły bramki zdobywane po przerwie.
15-10-2022 04:06
Chrobremu II na własnym terenie jeszcze nie idzie tak dobrze, jak na wyjazdach, z których przywiózł już 9 punktów. W Głogowie pozostaje z jednym kompletem i sobotnie spotkanie tego nie zmieniło. Tomasz Wróbel zdobył w drugiej połowie dwie bramki, a dzięki temu jego Rekord wywalczył pełną pulę.

Głogowianie mogą żałować pierwszej połowy. Gra była wtedy bardziej wyrównana i Chrobry miał swoje okazje. Najlepszej nie udało się wykorzystać wychodzącemu na czystą pozycję Adrianowi Marciniakowi, a górą w tym starciu okazał się golkiper gości. Po drugiej stronie dobrze bronił też Damian Węglarz i po 45 minutach wynik nie uległ zmianie.
Rezultat zmienił się za to po przerwie. W 68 minucie na 0:1 trafił Marcin Wróbel. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Rekordu w 78 minucie. W ostatniej akcji meczu padł jedyny gol dla głogowian. Po rzucie rożnym i zamieszaniu blisko bramki futbolówkę do środka skierował przypadkowo Arkadiusz Krysik.

Kolejny tydzień w wykonaniu Chrobrego II będzie pucharowo-ligowy. W środę o godz. 16.00 na drugiej płycie półfinałowy pojedynek okręgowego Pucharu Polski z Miedzią II Legnica, a w sobotę o godz. 15.00 mecz o trzecioligowe punkty w tarnowskich Górach z miejscowym Gwarkiem (godz. 15.00).

CHROBRY II GŁOGÓW – REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2 (0:0)