CHG II: 3 BRAMKI ADRIANA MARCINIAKA I WYGRANA W BIENIOWICACH

Hat-trick Adriana Marciniaka, gol Gabriela Draczyńskiego i Chrobry II pokonuje Kaczawę Bieniowice 4:0.
30-04-2022 06:16
Po hat-tricku Adriana Marciniaka i jednej bramce Gabriela Draczyńskiego Chrobry II zgarnia komplet punktów w Bieniowicach. Głogowianie pokonali miejscową Kaczawę 4:0 i to ich czwarte z rzędu zwycięstwo z czystym kontem oraz minimum czterema zdobytymi bramkami. Bramkowy bilans tego okresu przedstawia się imponująco: 21:0.

Pomarańczowo-Czarni już w 6 minucie byli na prowadzeniu i po raz pierwszy tego dnia na listę strzelców wpisał się Adrian Marciniak. Chrobry podwyższał wynik po zmianie stron. Po dwóch kolejnych golach Marciniaka na 14 minut przed końcem było 0:3. W 90 minucie zwycięstwo przypieczętował Gabriel Draczyński.

Prowadzący w 4 Lidze głogowianie we wtorek rozegrają kolejne spotkanie. O godz. 14.30 na drugiej płycie rozpocznie się ich mecz z Górnikiem Złotoryja.

KACZAWA BIENIOWICE - CHROBRY II GŁOGÓW 0:4 (0:1)
0:1 Marciniak 6
0:2 Marciniak 67
0:3 Marciniak 76
0:4 Draczyński 90

CHROBRY II: Szafer - Jandziak (68 Jurgo), Malczuk, Wawrzyniak, Zarówny, Inoue (80 Draczyński), Zygmunt (59 Antkowiak), Marciniak, Bartlewicz (73 Jaszczyk), Krawiec (64 Bartecki), Jóźwiak (80 Galas).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Wawrzyniak.