poz.
Mecze
Punkty
W
R
P
Bramki
FC Wrocław Academy
Mewa Kunice
Śląsk II Wrocław
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin
Olympic Junior Wrocław
Parasol Wrocław
Górnik Złotoryja
Jaworzanka 1946 Jawor
Iskra Kochlice
Błękitni Koskowice
Bazalt Piotrowice
Odra Ścinawa
Zagłębie Lubin Future
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Zielona Góra
Bobrzanie Bolesławiec
Ślęza Wrocław
Nysa Kłodzko
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
Nysa Zgorzelec
Iskra Kochlice
Korona Czernina
Sokół Jerzmanowa
Sparta Rudna
Zagłębie Lubin
WKS Śląsk Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
Łużyce Lubań
Zagłębie Lubin Future
Amico Lubin
Chrobry U-17 Głogów
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
Chrobry U-14 Głogów
Sokół Jerzmanowa
Chrobry U-13 IV Głogów
Chrobry U-13 V Głogów
Mieszko Ruszowice
Sparta Grębocice
Football Academy Głogów
Zryw Kotla
Zawisza Serby
Kopalniak Gaworzyce
Pogoń Góra
Gwardia Białołęka
Pomologia Prószków
LKS Goczałkowice Zdrój
WKS Śląsk Wrocław
MUKS PS Kostrzyn
Amico Lubin
Chrobry U-13 III Głogów
Konfeks Legnica
Chrobry U-13 IV Głogów
Zagłębie Lubin Future
Odra Ścinawa
Kopalniak Gaworzyce
Zamet Przemków
Korona Czernina
Football Academy Głogów
Chrobry U-13 V Głogów
Football Academy Głogów
Zawisza Serby
Zagłębie Lubin
Iskra Kochlice
Jaworzanka 1946 Jawor
Polonia Tychy
TS Mitech Żywiec
Unia Opole
Zagłębie Lubin
Zagłębie II Lubin
Chrobry U-13 Głogów
Łużyce Lubań
Iskra Kochlice
Miedź Legnica
Karkonosze Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry U-13 II Głogów
Górnik Złotoryja
Gwardia Białołęka
Zryw Kotla
Sparta Grębocice
Bazalt Piotrowice
Parasol Wrocław
Chrobry U-15 Głogów
Łużyce Lubań
Chrobry U-15 II Głogów
Śląsk Wrocław
Chrobry U-13 Głogów
FC Wrocław Academy II
Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Football Academy Głogów
Miedź Legnica
Jaworzanka 1946 Jawor
Sokół Jerzmanowa
Mieszko Ruszowice
Chrobry U-19 Głogów
Ruch Chorzów
Stilon Gorzów
GKS Katowice
FC Wrocław Academy
Odra Opole
Chrobry U-13 II Głogów
Amico Lubin
Chrobry U-13 III Głogów
Zamet Przemków
Chrobry U-15 III Głogów
Karkonosze Jelenia Góra
Parasol Wrocław
Górnik Polkowice
Odra Ścinawa
Sparta Rudna
Zagłębie Lubin Future
Football Academy Głogów
Sokół Jerzmanowa
Zamet Przemków
Chrobry U-15 II Głogów
Amico Lubin
Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica
Mewa Kunice
Bazalt Piotrowice
Górnik Złotoryja
Amico Lubin
Miedź Legnica
FC Wrocław Academy
FC Wrocław Academy II
Łużyce Lubań
Parasol Wrocław
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
Błękitni Koskowice
Gryf Gryfów
Łużyce Lubań
Iskra Kochlice
Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie Lubin
Jaworzanka 1946 Jawor
Zagłębie Lubin Future
Orla Wąsosz
Chrobry U-13 V Głogów
Chrobry U-15 III Głogów
Football Academy Głogów
Gwardia Białołęka
Korona Czernina
Zawisza Serby
Sokół Jerzmanowa
Chrobry U-13 III Głogów
Konfeks Legnica
Kopalniak Gaworzyce
Jaworzanka 1946 Jawor
Amico Lubin
Górnik Lubin
Chojnowianka Chojnów
Sparta Grębocice
Sparta Rudna
Zagłębie Lubin
Zryw Kotla
Kopalniak Gaworzyce
Football Academy Głogów
Mieszko Ruszowice
Płomień Radwanice
Pogoń Góra
Sparta Grębocice
Zagłębie Lubin
Górnik Polkowice
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
Bobrzanie Bolesławiec
Zagłębie Lubin
Sparta Rudna
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
Bobrzanie Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
Górnik Wałbrzych
Chrobry U-16 Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Ślęza Wrocław
Mewa Kunice
Olympic Junior Wrocław
Lechia II Dzierżoniów
Lechia Dzierżoniów
Moto-Jelcz Oława
AP Brzeg Dolny
Górnik Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Polkowice
Olympic Junior Wrocław
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie Lubin
Chrobry U-19 Głogów
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza II Wrocław
Chrobry U-15 Głogów
Olympic Junior Wrocław
Chrobry U-14 Głogów
Ślęza Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
Moto-Jelcz Oława
Chrobry U-13 Głogów
Majdan Bolesławice
Chrobry U-13 II Głogów
Chrobry U-13 IV Głogów
Korona Czernina
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
Parasol Wrocław
Iskra Kochlice
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
Nysa Zgorzelec
Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry U-15 II Głogów
Iskra Kochlice
Jaworzanka 1946 Jawor
Łużyce Lubań
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
Górnik NM Wałbrzych
Ślęza Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Górnik Polkowice
Lechia Piechowice
Czarni Lwówek Śląski
Łużyce Lubań
Miedź Legnica
Górnik Polkowice
Iskra Kochlice
Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie Lubin
UKS FA Bolesławiec
Parasol Wrocław
Moto Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
Olympic Junior Wrocław
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Polonia Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
Parasol Wrocław
Górnik Polkowice
Widawa Kiełczów
Chrobry U-16 Głogów
Ślęza Wrocław
Zagłębie Lubin Future
Korona Czernina
Sparta Grębocice
Unia Opole
Polonia Świdnica-ŻAP
TS Mitech Żywiec
Promień Żary
Czarni II Sosnowiec
ULKS Bogdańczowice
KKS Zabrze
Ślęza Wrocław
Polonia Tychy
Lechia Dzierżoniów
Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów
Chrobry Głogów
Football Academy Głogów
Kopalniak Gaworzyce
Chrobry U-14 Głogów
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
Górnik NM Wałbrzych
Śląsk Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Miedź Legnica
Moto Jelcz Oława
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
Łużyce Lubań
Bobrzanie Bolesławiec
Iskra Kochlice
Chrobry U-13 Głogów
Miedź Legnica
Łużyce Lubań
Chrobry U-12 Głogów
Chrobry U-13 II Głogów
Mała Unia Rosochata
Górnik Polkowice
Zagłębie Lubin
Jaworzanka 1946 Jawor
Chrobry U-15 II Głogów
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry U-15 Głogów
Górnik Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław
Chrobry U-19 Głogów
KS Żórawina
Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry U-17 Głogów
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
Chrobry U-17 II Głogów
Konfeks Legnica
Górnik Złotoryja
Chrobry U-13 III Głogów
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śl.
Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław
Piast Nowa Ruda
Polonia Świdnica
FC Wrocław Academy
Moto Jelcz Oława
Górnik Polkowice
GKS Katowice
Chrobry U-13 IV Głogów
Zamet Przemków
Amico Lubin
Iskra Kochlice
Odra Ścinawa
Pogoń Góra
Gwardia Białołęka
Chrobry U-13 V Głogów
Raków Częstochowa
FC Wrocław Academy
Zagłębie Lubin
Chrobry U-17 III Głogów
Polonia-Stal Świdnica
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Odra Opole
Rekord Bielsko-Biała
Warta Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Chemik Bydgoszcz
Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec
Bobrzanie Bolesławiec
Moto-Jelcz Oława
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry U-17 Głogów
Arka Gdynia
Barycz Sułów
FASE Szczecin
Chrobry U-15 Głogów
Chrobry U-16 Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry U-15 II Głogów
Iskra Kochlice
Górnik Polkowice
Miedź Legnica
Bobrzanie Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra
Olympic Junior Wrocław
Miedź Legnica
Chrobry U-17 II Głogów
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa
Odra Opole
GKS Katowice
Olympic Junior Wrocław
Śląsk II Wrocław
Górnik Zabrze
Chrobry U-19 Głogów
Miedź Legnica
Piast Nowa Ruda
Parasol Wrocław
Mewa Kunice
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry U-14 Głogów
Oriens Chojnów
Górnik Złotoryja
Jaworzanka 1946 Jawor
FC Wrocław Academy
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
Górnik Zabrze
Polonia Świdnica
Stilon Gorzów
Plon Błotnica Strzelecka
MKS Myszków
Czarni II Sosnowiec
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
Olympic Junior Wrocław
Parasol Wrocław
Zagłębie Lubin Future
Chrobry U-15 III Głogów
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
FC Wrocław Academy
AP Brzeg Dolny
Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
Górnik Polkowice
Lechia Dzierżoniów
Olympic Junior Wrocław
Polonia Wrocław
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica
Olympic Junior Wrocław
Ślęza Wrocław
Iskra Kochlice
Miedź Legnica
1
Chrobry II Głogów
30
69
22
3
5
99-25
1
SP 3
2
6
2
0
0
14:2
1
SP 11
2
6
2
0
0
29:3
1
Polonia Bytom
34
75
24
3
7
69-34
1
FC Maroko SP 11
15
42
14
0
1
128:27
1
Miedź II Legnica
34
85
27
4
3
132-17
1
AC Wylewy SP 13
13
36
12
0
1
137:33
1
FC Młodzi SP 11
12
34
11
1
0
139:14
1
Chrobry II Głogów
30
69
22
3
5
99-25
1
Parkowcy SP 7
12
24
8
0
4
54:40
2
FC Nosocice SP 13
12
23
7
2
3
48:36
2
Apis Jędrzychowice
30
66
21
3
6
73-33
2
SP 12 II
1
3
1
0
0
11:3
2
Niepokonani SP 8
12
28
9
1
2
93:31
2
Parkowcy SP 7
15
36
12
0
3
127:71
2
Raków II Częstochowa
34
65
19
8
7
64-34
2
SP 11
2
3
1
0
1
6:3
2
Słowianin Wolibórz
34
82
26
4
4
90-35
2
FC Piastów SP 3
13
25
8
1
4
102:47
3
FC Korniszony SP 8
13
24
8
0
5
64:56
3
Plebania SP 2
12
21
7
0
5
63:50
3
FC Maroko SP 11
12
23
7
2
3
51:36
3
Rekord Bielsko-Biała
34
65
19
8
7
69-42
3
AC Wylewy SP 10
15
24
8
0
7
93:84
3
Mewa Kunice
30
63
20
3
7
75-57
3
SP 7
2
0
0
0
2
5-22
3
Barycz Sułów
34
77
24
5
5
105-30
3
SP 7
2
3
1
0
1
3:8
4
Łużyce Lubań
30
61
19
4
7
78-51
4
FC Dzbany SP 10
13
24
8
0
5
79:50
4
Coco Jamboo SP 7
15
13
4
1
10
59:120
4
SP 10
1
0
0
0
1
2:3
4
Chrobry SP 3
11
15
5
0
6
60:81
4
SP 12 I
1
0
0
0
1
1:18
4
Łamagi Piastowskie SP 3
12
14
4
2
6
36:44
4
Moto Jelcz Oława
34
76
24
4
6
95-35
4
Ślęza Wrocław
34
60
19
3
12
73-55
5
FC Dżentelmeni SP 8
12
3
1
0
11
16:50
5
FC Dyszka SP 10
11
15
5
0
6
81:42
5
FC Koleja SP 2
15
10
3
1
11
55:152
5
SP 2
1
0
0
0
1
2:11
5
Granit Roztoka
30
55
16
7
7
63-42
5
Coco Jamboo SP 7
13
21
7
0
6
65:71
5
Carina Gubin
34
54
16
6
12
47-45
5
Piast Żmigród
34
67
20
7
7
73-35
6
Łużyce Lubań
34
53
15
8
11
72-52
6
Górnik Złotoryja
30
46
13
7
10
56-46
6
Górnik II Zabrze
34
51
15
6
13
68-61
6
FC Talarki SP 3
15
9
3
0
12
46:75
6
FC Głogów SP 7
10
3
1
0
9
17:35
6
FC Bez Nazwy SP 12
13
15
5
0
8
57:54
7
FC Dragon SP 12
12
3
1
0
11
12:112
7
Chrobry II Głogów
34
52
16
4
14
77-63
7
Young Eleven SP 11
13
3
1
0
12
18:200
7
Gwarek Tarnowskie Góry
34
51
14
9
11
60-52
7
Kuźnia Jawor
30
45
13
6
11
72-63
8
Górnik Złotoryja
34
47
13
8
13
61-60
8
Prochowiczanka
30
45
14
3
13
65-60
8
FC Koleja SP 2
13
7
2
1
10
41:52
8
MKS Kluczbork
34
48
14
6
14
61-55
9
Lechia Zielona Góra
34
47
12
11
11
51-51
9
Sparta Rudna
30
41
12
5
13
92-77
9
Lechia Dzierżoniów
34
47
15
2
17
74-70
10
Piast Nowa Ruda
34
46
13
7
14
46-54
10
Sparta Grębocice
30
41
11
8
11
68-67
10
LKS Goczałkowice Zdrój
34
46
12
10
12
41-43
11
Prochowiczanka Prochowice
34
46
15
1
18
56-73
11
Pniówek Pawłowice
34
46
12
10
12
64-60
11
Odra Ścinawa
30
40
11
7
12
66-71
12
Leśnik Osiecznica
30
30
8
6
16
50-84
12
Stilon Gorzów
34
44
12
5
16
50-62
12
Polonia-Stal Świdnica
34
45
13
6
15
61-57
13
Warta Gorzów
34
43
11
10
13
42-56
13
Stal Chocianów
30
25
7
4
19
34-83
13
Polonia Środa Śląska
34
44
14
2
18
62-48
14
Stal Brzeg
34
37
10
7
17
51-75
14
Pogoń Świerzawa
30
18
4
6
20
36-67
14
Zenit Międzybórz
34
39
11
6
17
51-68
15
Kaczawa Bieniowice
30
18
5
3
22
45-104
15
Iskra Księginice
34
35
10
5
19
53-87
15
Polonia Nysa
34
36
8
12
14
42-50
16
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
34
15
4
3
27
30-135
16
Iskra Księginice
30
17
4
5
21
50-92
16
Miedź II Legnica
34
30
7
9
18
45-63
17
Odra Wodzisław Śląski
34
28
7
7
20
57-88
17
KS Łomnica
34
11
3
2
29
22-151
18
Chrobry II Głogów
34
25
7
4
23
42-70
18
BKS Bobrzanie Bolesławiec
34
10
2
4
28
26-116