CHG II: REMIS W JAWORZE. DWA GOLE MIŁOSZA JÓŹWIAKA

Jaworzanka - Chrobry II 2:2 w 27 kolejce 4 Ligi.
14-05-2022 07:00
autor: ŁJ
Po dwóch bramkach Miłosza Joźwiaka Chrobry II wywiózł punkt z Jawora. Głogowianie zremisowali z miejscową Jaworzanką 1946 2:2.

W 26 minucie Chrobry objął prowadzenie, ale gospodarze przed zejściem do szatni zdołali wyrównać. Dobre mieli też wejście w drugą połowę, bo od 52 minuty prowadzili 2:1. Chrobry za sprawą Miłosza Jóźwiaka odpowiedział w 77 minucie i dzięki jego dwóm trafieniom dopisał do swojego dorobku punkt.

Po tym meczu Chrobry II prowadzi w 4 Lidze z trzema punktami przewagi nad drugim w tabeli Apisem Jędrzychowice. Do końca sezonu pozostały trzy spotkania. W najbliższym, w sobotę 21 maja o godz. 15.00 w Głogowie, Pomarańczowo-Czarni zmierzą się z Leśnikiem Osiecznica.

JAWORZANKA 1946 JAWOR – CHROBRY II GŁOGÓW 2:2 (1:1)
0:1 Jóźwiak 26