ChG II: Polonia wygrywa sparing w Głogowie

Porażka Chrobrego II w pierwszym zimowym sparingu.
30-01-2023 07:46
autor: ŁJ
Przygotowujący się do rundy wiosennej w 3 Lidze Chrobry II Głogów przegrał z innym trzecioligowcem – Polonią Środa Wielkopolska 4:9. Po pierwszej połowie to jednak głogowianie prowadzili 4:2, a obraz zmieniła druga odsłona.

Po 45 minutach dwie bramki na koncie miał Adrian Marciniak, strzelali też Marcel Jaszczyk z Adrianem Tworzydło i Chrobry był na dwubramkowym prowadzeniu. Goście mocno odpowiedzieli po przerwie, najpierw doprowadzając do remisu, następnie obejmując po raz pierwszy prowadzenie i w dalszej kolejności powiększając jego rozmiary.

CHROBRY II GŁOGÓW - POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 4:9 (4:2)
Bramki (Chrobry): Jaszczyk, Tworzydło, Marciniak x2.

Chrobry (I połowa): Szafer - Fryzowicz, Wawrzyniak, Malczuk, Iwanowicz, Pieczarka, Testowany, Jaszczyk, Tworzydło, Bartlewicz, Marciniak

Chrobry (II połowa): Turkiewicz - Janiszewski, Fryzowicz (Iwanowicz), Wawrzyniak, Krawiec, Jurgo, Inoue, Sumiński, Matysiak, Bartlewicz (Tworzydło)  Wojciechowski.