DZIEŃ MECZU: Chrobry Głogów - Wisła Kraków

Wielka sobota, wielki mecz. O godz. 17.30 początek spotkania 25 kolejki Fortuna 1 Ligi. Chrobry podejmuje Wisłę Kraków.
30-03-2024 12:03
autor: ŁJ
Dla Chrobrego to drugi z rzędu mecz z zespołem z czołówki. Przed dwoma tygodniami Pomarańczowo-Czarni pokonali GKS Tychy (obecnie trzecie miejsce) i teraz czas na czwartą w tabeli Wisłę Kraków. Biała Gwiazda traci do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem cztery oczka, poza tym dysponując największą siłą rażenia z przodu (45 zdobytych goli) przed sobotnim spotkaniem straciła swojego najlepszego strzelca Angela Rodado, ale pomimo tego pozostaje jednym z najpoważniejszych kandydatów uzyskania promocji do Ekstraklasy.
 
Tym pojedynkiem trzynasty Chrobry powalczy o utrzymanie kilkupunktowej przewagi nad strefą spadkową (otwierająca tę strefę Polonia Warszawa ma siedem oczek mniej), choć po dwóch zwycięstwach z rzędu coraz śmielej może spoglądać wyżej. Będący na jedenastej pozycji Znicz Pruszków ma tylko punkt więcej, więc pozostaje w zasięgu głogowian.
 
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM RYWALU:

BILETY:

W dniu meczowym bilety w cenach: ulgowe 15 zł / normalne 25 zł dostępne będą w kasach stadionu od godz. 15.30. Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo. Bramy stadionu zostaną otwartę o godz. 16.30. 

OBEJRZYJ MECZ NA ŻYWO:

Transmisja z meczu w Polsat Sport Extra. Możesz też aktywować jednorazowy dostęp do meczu - PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI