3 Liga: O godz. 17.00 Chrobry II - Odra Wodzisław

W 6 kolejce 3 Ligi Chrobrego II czeka domowy pojedynek z Odrą Wodzisław.
04-09-2022 07:00
autor: ŁJ
Po zwycięstwie w Legnicy w meczu z Miedzią II i zarazem pierwszych punktach wywalczonych w 3 Lidze, Chrobry II wraca na swój teren z wiarą na złapanie dłuższej serii. W niedzielę o godz. 17.00 na drugiej płycie rozpocznie się spotkanie z Odrą Wodzisław.
 
Odra jako klub jeszcze w 2010 roku mający Ekstraklasę stopniowo odbudowuje swoją pozycję na piłkarskiej mapie Polski. Musząc wycofać się aż do Klasy C w 2015 roku, sprawnie przedostał się na trzecioligowy poziom, na którym pozostaje od ubiegłego sezonu.
 
Mecz rozegrany zostanie na drugiej płycie stadionu. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
Obecnie trenerem Odry jest Jacek Trzeciak, a pod jego wodzą drużyna dwukrotnie wygrała, dwa razy zremisowała i poniosła jedną porażkę. W ostatniej kolejce pokonała Gwarka Tarnowskie Góry 2:1 i w tabeli zajmuje 7 miejsce. Bramki w tym spotkaniu zdobyli 26-letni Michał Gałecki jako jeden z bardziej ogranych zawodników (w przeszłości wystąpił w dwóch meczach Ekstraklasy z Sandecją Nowy Sącz) oraz 19-letni Jakub Kuczera, jeden z młodzieżowców, których w Odrze też nie brakuje, i zarazem jej najlepszy strzelec (4 bramki). Kadrę Odry tworzy m.in. sześciu piłkarzy z Ukrainy, spośród których najmłodszy 24-letni Ihor Karpenko był w przeszłości zawodnikiem Karpat Lwów, więc wzmacniają oni poziom doświadczenia zespołu.
 
 

Niedziela, 4 września

17.00 Chrobry II Głogów – Odra Wodzisław (3 Liga)
Głogów, II płyta