ODRA-CHROBRY 1:0

W rozegranym w Opolu meczu 5 kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry przegrał z Odrą Opole 0:1. Zadecydowały czerwona kartka w 32 minucie i rzut karny na minutę przed końcem.ODRA OPOLE - CHROBRY GŁOGÓW 1:0 (0:0)1:0 Janus 89 (k)ODRA: Kuchta -…
23-08-2021 09:45

ODRA OPOLE - CHROBRY GŁOGÓW 1:0 (0:0)

1:0 Janus 89 (k)

ODRA: Kuchta - Żemło, Niziołek (67 Wróbel), Janus, Czapliński (59 Piech), Kostrzycki, Marzec, Maćkowiak (79 Klimek), Spychała (59 Mikinic), Trojak, Sauczek (59 Nowak).

CHROBRY: Leszczyński - Ziemann, Praznovsky, Bougaidis (90 Turski), Banasiak, Cywka, Kolenc, Bochnak (76 Dziąbek), Lebedyński, Piła (79 Michalczyk), van der Heijden (46 Mandrysz).

ŻÓŁTE KARTKI: Praznovsky, Bougaidis.

CZERWONE KARTKI: Cywka 32 (Chrobry - za faul).

SĘDZIA: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).