CHROBRY II: POKAZ SIŁY

8:0 Chrobrego II w 22 kolejce 4 Ligi!
16-04-2022 05:58
Nie najwyższe, ale jedno z najwyższych zwycięstw sezonu odniósł Chrobry II Głogów, który w 4 Lidze pokonał na wyjeździe Odrę Ścinawa aż 8:0!

Już w 2 minucie Chrobry objął prowadzenie za sprawą Michała Fryzowicza, a po pięciu i bramce Szymona Bartlewicza było 2:0. W tej odsłonie dwa gole zdobył jeszcze Adrian Marciniak, jednego Natan Malczuk i po 45 minutach Chrobry był na wysokim prowadzeniu 5:0.

Po zmianie stron Pomarańczowo-Czarni nie przestali dążyć do kolejnych trafień, czego efektem były bramki Jakuba Barteckiego, Marcela Jaszczyka oraz Gabriela Draczyńskiego. Tym samym głogowianie doprowadzili do okazałego 8:0, które mimo takich rozmiarów nie jest najwyższą wygraną Chrobrego II w 4 Lidze. W rundzie jesiennej zespół trenera Sebastiana Górskiego pokonał bowiem Kaczawę Bieniowice 17:2.

W tak efektowny sposób Chrobry II zakończył serię trzech spotkań na wyjeździe. W ostatnich dwóch zdobył komplet punktów przy bilansie bramkowym 13:0, czym utrzymał pozycję lidera i z optymizmem przystąpi do domowego meczu w 23 kolejce. W sobotę 23 kwietnia o godz. 15.00 drugi zespół Chrobrego podejmie Stal Chocianów.

ODRA ŚCINAWA - CHROBRY II GŁOGÓW 0:8 (0:5)
0:1 Fryzowicz 2
0:2 Bartlewicz 5
0:3 Marciniak 30
0:4 Malczuk 33
0:5 Marciniak 45
0:6 Bartecki 73
0:7 Jaszczyk 84
0:8 Draczyński 90

CHROBRY II: Michalak - Malczuk, Wawrzyniak (58 Krawiec), Zarówny, Jandziak (58 Jurgo), Inoue (75 Jaszczyk), Zygmunt (46 Draczyński), Marciniak, Bartlewicz (52 Antkowiak), Fryzowicz, Jóźwiak (66 Bartecki).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Zygmunt, Malczuk.