To święto całej społeczności klubu

Już w piątek 3 lutego XV Prezentacja Chrobrego, którą oficjalnie inaugurujemy piłkarski rok 2023. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tym roku.
31-01-2023 09:55
autor: ŁJ
W tym roku poprzez organizację wydarzenia włączamy się w zbiórkę na leczenie Izy - uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych.
 
Oficjalne rozpoczęcie prezentacji nastąpi o godz. 18.00, ale tradycyjnie zapraszamy już od godz. 17.00 na hol główny. Godzina pozostająca do wydarzenia głównego to czas dla naszych Sponsorów i Partnerów, którzy przygotowali swoje stoiska z ofertą i atrakcjami dla wszystkich kibiców. Będzie m.in. charytatywny kiermasz ciast Zespołu Szkół Ekonomicznych i balon „tygrysek” w zamian za wrzut do puszki na rzecz wsparcia Izy czy Wojsko Obrony Terytorialnej ze sprzętem wojskowym. Poza tym zapraszamy do aktywności przygotowanych przez:
  • SMS Chrobry
  • I Liceum Ogólnokształcące
  • Electio
  • Galerię Glogovia
  • Bank Spółdzielczy w Głogowie
  • Szkołę Pascal
  • PWSZ
 
Nie zabraknie też mobilnego Pomarańczowo-Czarnego Sklepu z klubowymi gadżetami, a przed halą stanie autobus klubowego przewoźnika – firmy Intertrans, który w tym roku został obrandowany w barwy Chrobrego i od tego momentu będzie służył pierwszej i młodszym drużynom.
 
Przed godz. 18.00 w części głównej hali konkursy z nagrodami zorganizuje KIKO+ Centrum Sportowe. Od godz. 18.00 część główna prezentacji. Publiczności zaprezentuje się ponad 20 zespołów Chrobrego Głogów. Najmłodsi – Piłkarskie Przedszkole Akademii Piłki Nożnej, czyli grupa 5-latków, najstarsi – oldboje oraz team będący wizytówką Chrobrego, czyli pierwszoligowcy. Gośćmi prezentacji będą młodzieżowe zespoły z klubów partnerskich, Gwardii Białołęka, Zrywu Kotla i Sparty Przedmoście, które też są częścią naszej społeczności i w związku z tym będą miały okazję przedstawić się kibicom.
 
Po prezentacji ponownie zapraszamy na hol główny, gdzie odbędzie się otwarte spotkanie z piłkarzami i trenerami pierwszej drużyny: pamiątkowe zdjęcia i autografy na plakatach, które na pamiątkę uczestnictwa w evencie może otrzymać każdy z fanów.  
 
O oprawę audiowizualną XV Prezentacji Chrobrego Głogów zadba głogowska firma KWart, poprowadzi ją klubowy spiker Michał Chołoda, a całość tanecznym układem i asystą wzbogaci grupa cheerleaderek z Zespołu Szkół Ekonomicznych.
 
Wstęp na XV Prezentację Chrobrego jest bezpłatny.