DZIEŃ MECZU: Chrobry Głogów - Górnik Łęczna

W drugim tego roku ligowym meczu Chrobry po raz pierwszy zagra u siebie. Na zakończenie 21 kolejki, dziś o godz. 18.00 Pomarańczowo-Czarni zmierzą się z Górnikiem Łęczna.
26-02-2024 12:03
autor: ŁJ
Chrobry stanie przed szansą awansu w tabeli na 13 miejsce. Wszystko z tego powodu, że będąca tuż przed głogowianami Stal Rzeszów przegrała swoje spotkanie. Najważniejsza jest jednak możliwość oddalenia się od dolnych miejsc. W przypadku wygranej przewaga Chrobrego nad 16. obecnie Polonią Warszawa wzrośnie do sześciu punktów. W przyszłej kolejce to właśnie Polonia będzie rywalem Pomarańczowo-Czarnych, więc tym bardziej takie punkty mogą okazać się na wagę złota.
 
O przesunięcie się wyżej powalczy jednak także Górnik. Obecnie jest dziewiąty, ale jego strata do szóstki wynosi tylko trzy oczka.
 
Po kartkowej pauzie do składu Chrobrego powróci Mateusz Ozimek. Jego bramki pozwoliły Chrobremu zapunktować w ważnych pojedynkach z jesieni przeciwko Resovii Rzeszów oraz Zagłębiu Sosnowiec. Powrót Ozimka to o tyle dobra wiadomość, że Chrobremu przychodzi rywalizować z najskuteczniejszą ligową defensywą (Górnik do tej pory stracił tylko 18 goli).
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM RYWALU:

BILETY:

Bilety na mecz do momentu rozpoczęcia spotkania dostępne są na bilety.chrobry-glogow.pl w cenach przedsprzedażowych: bilety ulgowe 10 zł / bilety normalne 20 zł). Kasa stadionu otwarta zostanie na godzinę przed spotkaniem, a w niej bilety będą w cenach: ulgowe 15 zł / normalne 25 zł. Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo.

OBEJRZYJ MECZ NA ŻYWO:

Transmisja z meczu w Polsat Box Go. Możesz też aktywować jednorazowy dostęp do meczu - PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI