DZIEŃ MECZU: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dziś o 18.00 na Wita Stwosza Chrobry podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała w meczu 16 kolejki Fortuna 1 Ligi. To przedostatnie domowe spotkanie głogowian w tym roku.
24-11-2023 12:03
autor: ŁJ
Dla Chrobrego to już trzeci z rzędu mecz z rywalem z miejsc 14-18. O ile jednak przed pierwszym z nich Chrobry był ostatni, to przed drugim zajmował 16 pozycję, a przed tym jest już czternasty. Dwa zwycięstwa pozwoliły znacznie poprawić sytuację w ligowej tabeli. Pomarańczowo-Czarni jak na razie przez serię, o której mówiło się, że jest najważniejszą od początku sezonu, przechodzą bardzo zdecydowanie, ale cały czas tego zdecydowania nie może zabraknąć. Podbeskidzie, choć przedostatnie, ma tylko dwa punkty mniej, więc o ile wcześniej można było celować w osiągnięcie 14 pozycji, o tyle teraz celem jest jej utrzymanie.
 
Oba zespoły na ligowe boisko wracają po dwutygodniowej przerwie. Ostatni weekend nie był tym ligowym, a Chrobry ten czas wykorzystał na sparing ze Śląskiem Wrocław i wygrał go 3:2. Nieco więcej zadziało się w ekipie rywali. Podbeskidzie również rozegrało sparing, w którym przegrało z Cracovią 0:1, ale poza tym dokonało poważnej zmiany w swoich szeregach. Trenera Grzegorza Mokrego zastąpił Dariusz Marzec, który w piątek oficjalnie zadebiutuje w roli szkoleniowca drużyny z Bielska-Białej.
 
Przeczytaj więcej o rywalu:
Bilety na mecz do momentu rozpoczęcia spotkania dostępne są na bilety.chrobry-glogow.pl w cenach przedsprzedażowych: bilety ulgowe 10 zł / bilety normalne 20 zł). Kasa stadionu otwarta zostanie na godzinę przed spotkaniem, a w niej bilety będą w cenach: ulgowe 15 zł / normalne 25 zł. Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo.
 
 
 
 

Transmisja z meczu w Polsat Box Go. Możesz też aktywować jednorazowy dostęp do meczu - PRZEJDŹ DO STRONY TRANSMISJI