Przerwa technologiczna Pływalni Chrobry

W dniach 17.06-07.07 na Pływalni Chrobry zostanie przeprowadzona przerwa technologiczna. Przerwa technologiczna planowana jest zawsze zgodnie z przerwą dostaw ciepłej wody do Głogowa.
04-06-2024 10:59
autor:

Chrobry Głogów S.A. wykorzystuje przerwę w dostawie ciepłej wody do Głogowa, do konserwacji i modernizacji Pływalni Chrobry. 

W dniach 17.06-07.07.24 pływalnia oraz strefa saun będzie nieczynna z powodu remontu natrysków w szatniach damskich i męskich, a także innych prac konserwacyjnych obiekt.

Termin przerwy technologicznej jest podyktowany brakiem dostaw ciepłej wody do miasta Głogowa.

W tym czasie zaplanowane zostało spuszczenie wody ze wszystkich niecek, niezbędne mycie całej powierzchni użytkowej, kontrola i w razie potrzeby naprawa procesów technologicznych. Przeprowadzony zostanie przegląd i konserwacja pompy wody, pompy powietrza, filtrów, wentylatorów, odpływów i węzłów cieplnych. Po zakończeniu wszystkich działań niecki zostaną ponownie napełnione wodą oraz chemią tak, by doprowadzić do spełnienia wymagań GIS. Następnie, po przeprowadzeniu badań bakteriologicznych i chemicznych, z pozytywnym wynikiem basen ponownie zostanie otwarty.