Ciesz się błogostanem!

Masaże w Centrum Rehabilitacji Chrobry Głogów S.A.

Masaże to różnorodne techniki wpływania na ciało i umysł — głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wibrowanie, uderzanie, uciskanie, rolowanie czy rotowanie rozgrzanymi kamieniami.

Dzięki nim szybko pozbędziesz się bólu, napiętych mięśni i poczujesz się lekko i błogo.

Adela Piskorska - Masaż leczniczy
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż leczniczy

Masaże — leczniczy i gorącymi kamieniami

Masaże są stworzone do dawania relaksu.

Zabierania bólu i napięć.

Wprowadzania w stan błogości.

Masaże to szybki, długotrwały i silny efekt równowagi całego organizmu. Gdy wracasz z pracy, potrzebujesz dużo czasu przed TV czy komputerem, aby się rozluźnić. Aby pozbyć się stresu, napięć i burzy w głowie. Masaże działają od pierwszych sekund seansu. Techniki stosowane przez masażystkę rozluźniają mięśnie spięte stresem, przez to znika ból, a dzięki temu wraca równowaga między ciałem, duchem i umysłem. Wkraczasz w błogostan.

Codzienny stres i ból napiętych mięśni po pracy nie jest czymś normalnym. To efekt, jaki wywołuje przemęczenie i przepracowanie. Aby się go pozbyć, korzystaj z masaży. Regularne wizyty w Centrum Rehabilitacji dadzą Ci spokój, relaks i błogostan, którego tak próżno szukasz w oglądaniu telewizji czy grze na komputerze.

Podczas zabiegu nie musisz się ani całkiem rozbierać, ani obawiać bolesnych technik. Gdy tylko mięśnie się rozluźnią, ból zniknie.

Dzięki masażom skończysz ze stresem, bólem, przemęczeniem i brakiem energii. Zaczniesz odczuwać relaks, rozluźnienie, dopływ energii i spokojny sen. To błogostan.

Masaże, przez zastosowanie wielu technik są zabiegiem wolnym. Mają bardzo senne tempo. W początkowym etapie wizyta jest też bolesna. Napięte mięśnie niechętnie się rozluźniają, alby gdy już to się stanie, to czujesz spokój i rozluźnienie. Po tym poznasz, że zabieg działa.

Z pomocy masażystek Centrum Rehabilitacji regularnie korzystają sportowcy, którzy chcą rozluźnić mięśnie, aby uniknąć kontuzji, lub chcą zregenerować organizm po treningu.

Adela Piskorska, wielki pływacki talent, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Europy ceni sobie w masażach to, jak wpływają na ciało, umysł i ducha. Jak totalnie usuwają napięcie mięśni po treningach w Pływalni Chrobry. Regularne masaże są jednym z elementów jej sukcesów.

Godziny przed TV, książką, grami czy muzyką nie usuną napięć mięśni w pełni. Czasem wręcz je spotęgują. Masaże likwidują je dogłębnie. Są jak relaks po 2 tygodniach urlopu na rajskich plażach, ale już po 30 minutach.

W Centrum Rehabilitacji dajemy Ci samą esencję masaży — efekt relaksu i bezbolesnej błogości. Nie płacisz za zbędne detale jak świece, muzykę czy efekty świetlne.

W Centrum Rehabilitacji mamy doświadczenie ponad 20 lat w stosowaniu masaży dla sportowców, którzy korzystają z nich prewencyjnie, aby nie mieć urazu lub po treningu, aby się zregenerować. To doświadczenie przekłada się na skuteczność tych zabiegów, o czym świadczy, chociażby ilość sukcesów Adeli Piskorskiej, gdy włączyła masaże do swojego planu treningowego.

Masaże są znane i stosowane od tysięcy lat. Około 5000 lat przed nasza era były znane w Chinach i Egipcie jako metoda leczenia, relaksacji i odprężenia. Ludzie tam mieszkający odkryli, że ucisk i dotyk łagodzą ból i pomagają leczyć. Na Dalekim Wschodzie były stosowane, aby zapewnić równowagę energetyczną ciała i umysłu (do tego służy masaż gorącymi kamieniami).

Oprócz technik i dłoni masażystek do uzyskania efektu błogości stosujemy bazaltowe kamienie. Służą do wykonania masażu gorącymi kamieniami, bo szybko się nagrzewają i bardzo długo trzymają temperaturę. Ten typ masażu skupia się na wykorzystaniu nauk Dalekiego Wschodu do manipulacji energią ciała, aby ją wzmocnić i przenieść w najbardziej jej potrzebujące punkty, czyli czakry.

Ciesz się błogością dzięki masażom.

Zadzwoń pod nr 504 274 097 i zapisz się na pierwszą wizytę w Centrum Rehabilitacji!

Cennik masaży

 

czas

cena
Masaż leczniczy15 min60 zł
Masaż leczniczy30 min100 zł
Masaż gorącymi kamieniami45 min130 zł
Masaż gorącymi kamieniami70 min190 zł