Aqua aerobik 2 razy w tygodniu w Pływalni Chrobry!

Już 3 października do Pływalni Chrobry wraca aqua aerobik. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
25-09-2023 07:41
autor: MK / MK / zdjęcia: MB

Chrobry Głogów ma dobre wieści dla wszystkich entuzjastów fitnessu w wodzie i miłośników ćwiczeń bez obaw o ból i urazy! Od 3 października wracają zajęcia Aqua Aerobiku.

Kiedy?

Zajęcia Aqua Aerobiku na Pływalni Chrobry będą odbywać się dwa razy w tygodniu - w środy i piątki. Rozpoczną się o godzinie 19:30, co pozwoli na wygodne połączenie treningu z codziennymi obowiązkami.

Bez konieczności rezerwacji

Najlepsza część? Nie trzeba dokonywać wcześniejszych rezerwacji miejsc! Wszystkich chętnych zapraszamy do przybycia na Pływalnię Chrobry w godzinach zajęć. To sprawia, że uczestnictwo jest naprawdę łatwe i dostępne dla każdego.

Różnorodność opcji płatności

Chcemy, aby nasze zajęcia Aqua Aerobiku były dostępne dla wszystkich. Dlatego oferujemy różne opcje płatności. Możesz skorzystać z:

  • Biletów na basen: Po prostu przyjdź i kup bilet na basen.
  • Karty klienta Chrobrego
  • Systemów FitProfit, Medicover i Multisport: Jeśli jesteś użytkownikiem tych systemów, możesz użyć swojej karty, aby wziąć udział w zajęciach.

 

Aqua Aerobik: Zabawa i korzyści

Aqua Aerobik to nie tylko świetna zabawa, ale także skuteczny trening. Ćwiczenia w wodzie są łagodne dla stawów, jednocześnie zapewniają kompleksowy trening cardio i wzmacniają mięśnie. Polepszysz kondycję, zredukujesz stres i spotykasz wspaniałych ludzi.