Na Dzień Matki 2 masaże w cenie 1 w Centrum Rehabilitacji!

Od 15 do 26 maja w Centrum Rehabilitacji można kupić bon podarunkowy, który do 45 minut masażu gorącymi kamieniami dorzuca gratis 15 minut masażu leczniczego. To świetny relaksująco-energetyzujący prezent na Dzień Matki!
15-05-2023 07:51
autor: MK / MK / zdjęcia: MK

Od 15 do 26 maja możesz podarować swojej Mamie relaks i energię. Wszystko dzięki promocji "2 masaże w cenie 1". W tych dniach, do każdego 45-minutowego masażu gorącymi kamieniami w Centrum Rehabilitacji dorzucamy 15 minut masażu leczniczego całkowicie gratis.


Masaż gorącymi kamieniami to jedna z najstarszych metod masowania, znana od starożytności.
W obecnej formie stosowany jest od lat 90 XX wieku.

To forma masażu, która wykorzystuje specjalnie dobrane bazaltowe kamienie nagrzane do temperatury około 60 stopni Celsjusza. Są układane na ciele pacjenta, w specjalnych miejscach zwanych czakrami. Gromadzi się w nich energia, którą kamienie rozprowadzają po całym ciele.

Głównym celem masażu gorącymi kamieniami jest przywrócenie równowagi (homeostazy) pomiędzy ciałem i umysłem.

Masaż leczniczy to popularna metoda fizjoterapeutyczna, którą stosuje się przy profilaktyce, leczeniu i powrocie do sprawności przy dolegliwościach mięśniowych.

Masaż to jedna z najstarszych form terapii i może mieć formę częściową i ogólną, zależnie od wielkości powierzchni, która ma być masowana.


Aby skorzystać z promocji, wystarczy wykupić 45-minutowy masaż gorącymi kamieniami w Centrum Rehabilitacji. 

Po kupnie przygotujemy bon podarunkowy, który można wręczyć na Dzień Matki.

Masaże wykonujemy w Centrum Rehabilitacji w Hali im. Matuszaka.

Więcej informacji - 504 274 097