CHG II: TERAZ DO ŚCINAWY

W przedświąteczną sobotę gra też Chrobry II. O godz. 16.00 początek wyjazdowego meczu z Odrą Ścinawa.
15-04-2022 05:17
autor: ŁJ
W trzecim i ostatnim przed powrotem na swój obiekt meczu wyjazdowym Chrobry II Głogów zmierzy się z Odrą Ścinawa. Mecz 22 kolejki 4 Ligi zaplanowano na sobotę na godz. 16.00.
 
Po raz kolejny głogowianie przystąpią do tego meczu jako lider, w dodatku po efektownym występie w Księginicach, gdzie pokonali tamtejszą Iskrą 5:0. Odra jest jednak w tabeli wyżej od Iskry, bo zajmuje w niej dziewiąte miejsce. Jest też w niezłej, stabilnej dyspozycji, ponieważ w tym roku nie przegrała ani jednego spotkania. W czterech zremisowała, a w jednym zgarnęła pełną pulę. Trzy ostatnie występy z udziałem Odry to same remisy.
 
Prowadzący w lidze Chrobry o najwyższą lokatę walczy obecnie z Łużycami Lubań. Zespół z Lubania ma tyle samo punktów – 46, kolejny w stawce już pięć mniej, więc rywalizacja jest zacięta i dla obu stron stanowi dodatkową presję. Ciężko powiedzieć, który zespół ma w tej kolejce trudniej, bo o ile Chrobry musi stawić czoła niepokonanej w tym roku Odrze, o tyle Łużyce zagrają z walczącym o utrzymanie Leśnikiem Osiecznica.
 
Sobota, 16 kwietnia
16.00 Odra Ścinawa – Chrobry II Głogów (4 Liga)
Ścinawa