Chrobry II gra w Świdnicy

Po przełamaniu Chrobry II postara się pójść za ciosem. O godz. 15.00 w Świdnicy początek meczu 12 kolejki Koleje Dolnośląskie 4 Ligi z miejscową Polonią Stalą.
21-10-2023 08:21
autor: ŁJ
Dla obu drużyn to ważne spotkanie biorąc pod uwagę układ w tabeli, bo choć na dziś wyżej jest Polonia, to ma tylko dwa punkty więcej. Prowadzony przez trenera Grzegorza Borowego zespół dysponuje 15 punktami, z których sporą część zdobył w ostatnich kolejkach. Pokonywał po 1:0 drużyny Miedzi II Legnica i Łużyc Lubań, zatrzymując się przed tygodniem na liderze z Woliborza (0:4). W czwartoligowej stawce zajmuje 8 miejsce.
 
Trzy pozycje niżej są Pomarańczowo-Czarni, którym udało się wyjść z dołka. W poprzedniej serii wygrali z Polonią Środa Wielkopolska 2:1 i była to ich pierwsza pełna zdobycz od ponad miesiąca. Triumf po pięciu meczach bez kompletu punktów z pewnością dodał trochę wiary i z większą pewnością siebie postarają się o drugie w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Wcześniej na obcym terenie ograli Lechię Dzierżoniów i nadal są jedyną ekipą, która - również mimo rywalizacji poza Głogowem - nie dała się pokonać liderującemu Słowianinowi Wolibórz. Czas na Świdnicę.
 
 
Sobota, 21 października
15.00 Polonia-Stal Świdnica - Chrobry II Głogów (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Świdnica