Chrobry II kończy rundę

Chrobry II kończy rundę. W ostatnim meczu zagra u siebie ze Ślęzą Wrocław. Początek w sobotę o godz. 14.30 na drugiej płycie.
18-11-2022 01:56
autor: ŁJ
Na kolejkę przed końcem jesieni głogowianie są na 14 miejscu i z pewnością spróbują je jeszcze poprawić, tym bardziej, że nawet do dziewiątego MKS-u Kluczbork strata wynosi dwa punkty. Najważniejsze jednak, że rosnącą pewnością piłkarze „dwójki” wyrobili sobie przewagę nad strefą spadkową. Od otwierającej jej Odry Wodzisław mają trzy punkty więcej i przed długą zimową przerwą będą chcieli przynajmniej utrzymać taki dystans.
 
Mecz rozegrany zostanie na drugiej płycie stadionu. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
 
Na sam koniec trafia się jeden z bardziej wymagających rywali. Ślęza Wrocław jest piąta w tabeli, od wielu lat utrzymuje się na tym poziomie, a w ostatnich dwóch nie opuszczała podium.
 
Trenerem Ślęzy jest Grzegorz Kowalski, a mecz robi się jeszcze ciekawszy, gdy zajrzymy do kadry rywala. Jej filarem jest były piłkarz Chrobrego 39-letni Adam Samiec, który w sobotę po raz pierwszy odkąd odszedł z Głogowa zagra przeciwko Chrobremu.
 
 
 

Sobota, 18 listopada

14.30 Chrobry II Głogów – Ślęza Wrocław (3 Liga)
Głogów, II płyta