Chrobry II podejmuje MKS Kluczbork

Również 3 Liga ma się ku końcowi, choć kolejek pozostało jeszcze kilka. W jednej z czterech ostatnich Chrobry II podejmie dziś MKS Kluczbork.
28-05-2023 12:37
autor: ŁJ
Z MKS-em Kluczbork jeszcze kilka lat temu rywalizował pierwszy Chrobry, teraz zrobi to drugi i tym spróbuje opuścić ostatnie miejsce w tabeli, na którym znalazł się po zakończonych już spotkaniach 31 kolejki. Głogowianie muszą zdobyć trzy punkty, aby przesunąć się z 18 na 16 miejsce.
 
Mecz rozegrany zostanie na drugiej płycie stadionu. Kibiców zapraszamy wejściem bocznym od strony hali widowiskowo-sportowej. Wstęp jest bezpłatny.
 
Zadanie będzie trudne, bo choć w trzech ostatnich kolejkach MKS wywalczył tylko trzy punkty, wszystkie trzy spotkania miały niebywały przebieg. Zespół trenera Tomasza Chatkiewicza najpierw przegrał z Polonią Bytom 4:5, doprowadzając do remisu w 89 minucie i stracie decydującego gola już w 90. Następny pojedynek z Gwarkiem Tarnowskie Góry zakończył się porażką 3:4, choć w trakcie zespół z Kluczborka przebył drogę od 0:2 do 2:2. Wreszcie w ostatniej serii MKS sobie to wszystko odbił, pokonując rezerwy Miedzi Legnica 2:1 po tym, jak w 90 minucie bramkę zdobył Marcin Przybylski.
 
W tabeli MKS jest na 11 miejscu z dorobkiem 41 punktów. Chrobry II ma ich 24.
 
Niedziela, 28 maja
18.00 Chrobry II Głogów – MKS Kluczbork (3 Liga)
Głogów, II płyta