Prawie 200 przedszkolaków grało w naszym Głogowskim Minimundialu

Niemal 200 przedszkolaków gościliśmy we wtorek na naszych obiektach. Za nami II Głogowski Minimundial, czyli turniej Chrobrego Głogów dla przedszkoli.
31-05-2023 04:03
autor: ŁJ
Do rywalizacji, a może bardziej piłkarskiej zabawy – bo wygrali wszyscy i wszyscy zostali w taki sam sposób nagrodzeni - przystąpiło 16 przedszkoli z Głogowa i okolic. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział:
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 17
Przedszkole nr 21
Przedszkole nr 15
Przedszkole Poziomka
Przedszkole Słoneczko
Przedszkole Akademia Pana Kleksa
Przedszkole Jarzębinki
Przedszkole nr 19
Przedszkole Ocean Edukacji Rybka
Przedszkole z Przedmościa
Przedszkole Kubuś Puchatek
 
Przedszkolaki za grę w Minimundialu otrzymały pamiątkowe medale, a placówki, które reprezentowały, puchary, dyplomy i sportowe akcesoria. Wręczali je m.in. fundatorzy, Marek Wolanin - właściciel firmy Elpro oraz Piotr Juskowiak z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policjantów Sekcja Polska Region Głogów. Fundatorem nagród było też Stowarzyszenie Emerytów I Rencistów KGHM Polska Miedź S.A., a organizację turnieju wspomogła także Gmina Miejska Głogów, na której wsparcie zawsze możemy liczyć.
 
Poza tym trenerzy Akademii w najmłodszych rocznikach obserwowali grające dzieci i te wyróżniające się pod względem sportowym zaprosili do podjęcia treningów w Chrobrym, wręczając voucher na miesiąc bezpłatnych zajęć.