Ponad 1200 godzin treningów, liga, turniej i nagrody

Po raz ósmy poprowadzimy projekt Trenera Osiedlowego. Pierwsze osiedlowe zajęcia dla dzieci i młodzieży już w kwietniu!
16-03-2023 09:19
autor: ŁJ
Finansowany przez Gminę Miejską Głogów projekt Trenera Osiedlowego już na stałe wpisał się w kalendarz podejmowanych w mieście inicjatyw. Zyskał też rozgłos poza miastem, bo w poprzednich latach został nagrodzony 3 miejscem w kategorii „Najlepsza akcja marketingowa Fortuna 1 Ligi” oraz wyróżniony jako wzór dobrych praktyk w raporcie „Analiza społecznej odpowiedzialności klubów Fortuna 1 Ligi”.
 
W tym roku bezpłatne zajęcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym będą prowadzone od kwietnia do października na siedmiu przyszkolnych boiskach: SP 2, 3, 7, 8, 11, 12 i 13. Poprowadzi je wykwalifikowana grupa trenerów, do której aktualnie prowadzimy nabór.
 
Na każdym z boisk odbędzie się 6 godzin treningów w tygodniu, które zostaną podzielone na trzy dni aktywności. W sumie do końca października czeka nas ponad 120 godzin wypełnionych sportowymi aktywnościami. Po raz kolejny przystąpimy do piłkarskiej Ligi Osiedlowej, dużego turnieju na stadionie i postaramy się, aby znów główną nagrodą był wyjazd na mecz reprezentacji Polski. Nie zabraknie wyjść na baseny i mecze Chrobrego na stadionie w Głogowie.
 

Szczegółowe informacje o starcie tegorocznej edycji i harmonogram treningów opublikujemy w ostatnim tygodniu marca.