Drugi Chrobry podejmie we wtorek BKS Bolesławiec

Szybko, bo już po trzech dniach od inauguracji Chrobry II rozegra kolejny mecz o punkty w 4 Lidze. O godz. 17.00 na drugiej płycie podejmie BKS Bobrzanie Bolesławiec.
14-08-2023 03:16
Głogowianie są po minimalnej porażce z Baryczą Sułów (0:1), o której zdecydował gol stracony w 6 minucie. BKS też zaczął bez zdobyczy punktowej, bo przegrał u siebie ze Słowianinem Wolibórz 0:2.

W ubiegłym sezonie rywal Chrobrego zajął 7 miejsce w 4 Lidze - ostatnie dająca pozostanie w połączonej z dwóch grup lidze.

Zespoły spotkają się ze sobą po kilku latach przerwy, bowiem ostatnie pojedynki miały miejsce w czwartoligowym sezonie 2018/19. Chrobry wygrał wtedy jedno spotkanie, wywożąc komplet punktów z Bolesławca (zwycięstwo 3:0). W rewanżu w Głogowie górą byli jednak rywale, którzy zwyciężyli 2:1.