Chrobry II - Prochowiczanka 3:1

Chrobry II z trzema punktami i w oczekiwaniu na baraże.
04-06-2022 06:53
Chrobry II przypieczętował udany sezon w 4 Lidze. Przed tygodniem zapewnił sobie końcowe zwycięstwo i awans do baraży o 3 Ligę, a teraz w ostatniej kolejce wygrał u siebie z Prochowiczanką Prochowice 3:1.

Pomarańczowo-Czarni pokazali wolę walki nawet w meczu, którego wynik nie wpływał w żaden sposób na ich pozycję w tabeli. Po pierwszej połowie przegrywali 0:1 (gola w 34 minucie zdobył Oliver Dańczak), ale w drugiej mocno wzięli się za odrabianie straty. Najpierw do remisu doprowadził Gabriel Draczyński, na 2:1 trafił Tymon Karwiec, a rezultat bezpośrednio z rzutu wolnego podwyższył Eryk Pieczarka.

Od tego momentu na celowniku drugiej drużyny są już tylko baraże o awans do 3 Ligi. Pierwszy z dwóch rozstrzygających losy meczów z Lechią Dzierżoniów w środę o godz. 18.00 w Dzierżoniowie.
CHROBRY II GŁOGÓW – PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 3:1 (0:1)
0:1 Dańczak 34
1:1 Draczyński 56
2:1 Krawiec 63
3:1 Pieczarka 85

CHROBRY II: Szafer (46 Michalak) – Malczuk (61 Galas), Wawrzyniak (46 Jurgo), Zarówny, Jandziak, Inoue (46 Zygmunt), Marciniak (46 Jóźwiak), Antkowiak (46 Jaszczyk), Pieczarka, Krawiec, Draczyński.

PROCHOWICZANKA: Wójcik D. (70 Janusz) – Kuśnierz, Długosz, Dańczak (70 Miska), Waksmundzki, Wójcik A., Wójcik K., Małek, Ziembicki (59 Trochanowski), Dziaszyk (85 Hućko), Pazio.