1 kolejka – 22 czerwca, 16.00:

FC Koleja SP 2 - AC Wylewy SP 13 5:7
(21 czerwca, 17.00)
FC Piastów SP 3 - FC Bez Nazwy SP 12 14:1
(23 czerwca, 16.00)
Coco Jamboo SP 7 - Young Eleven SP 11 6:2
FC Korniszony SP 8 - FC Dzbany SP 10 13:1
 

2 kolejka – 29 czerwca, 10.00:

FC Dzbany SP 10 - AC Wylewy SP 13 4:13
Young Eleven SP 11 - FC Korniszony SP 8 0:17
FC Bez Nazwy SP 12 - Coco Jamboo SP 7 4:3
FC Koleja SP 2 - FC Piastów SP 3 6:6
(29 czerwca, 17.30)
 

3 kolejka – 6 lipca, 10.00:

FC Piastów SP 3 - AC Wylewy SP 13 4:11
Coco Jamboo SP 7 - FC Koleja SP 2 1:6
(6 lipca, 17.00)
FC Korniszony SP 8 - FC Bez Nazwy SP 12 4:0
FC Dzbany SP 10 - Young Eleven SP 11 19:1
 

4 kolejka – 13 lipca, 10.00:

Young Eleven SP 11 - AC Wylewy SP 13 2:17
FC Bez Nazwy SP 12 - FC Dzbany SP 10 2:4
FC Koleja SP 2 - FC Korniszony SP 8 2:3
(14 lipca, 10.00)
FC Piastów SP 3 - Coco Jamboo SP 7 16:2
 

5 kolejka – 20 lipca, 10.00:

Coco Jamboo SP 7 - AC Wylewy SP 13 1:11
FC Korniszony SP 8 - FC Piastów SP 3 0:15
FC Dzbany SP 10 - FC Koleja SP 2 2:0
(28 lipca, 17.30)
Young Eleven SP 11 - FC Bez Nazwy SP 12 0:28
 

6 kolejka – 27 lipca, 10.00:

FC Bez Nazwy SP 12 - AC Wylewy SP 13 4:13
(2 września)
FC Koleja SP 2 - Young Eleven SP 11 14:3
(27 lipca, 17.00)
FC Piastów SP 3 - FC Dzbany SP 10 1:4
Coco Jamboo SP 7 - FC Korniszony SP 8 8:3
(11 sierpnia)
 

7 kolejka – 3 sierpnia, 10.00:

FC Korniszony SP 8 - AC Wylewy SP 13 0:13
(27 czerwca, 10.00)
FC Dzbany SP 10 - Coco Jamboo SP 7 8:0
Young Eleven SP 11 - FC Piastów SP 3 0:19
FC Bez Nazwy SP 12 - FC Koleja SP 2 7:3
(3 sierpnia, 17.00)
 

8 kolejka – 10 sierpnia, 10.00:

AC Wylewy SP 13 - FC Koleja SP 2 3:0
(8 sierpnia, 17.00)
FC Bez Nazwy SP 12 - FC Piastów SP 3 0:3
Young Eleven SP 11 - Coco Jamboo SP 7 1:20
(18 sierpnia, 11.00)
FC Dzbany SP 10 - FC Korniszony SP 8 2:3
 

9 kolejka – 17 sierpnia, 10.00:

AC Wylewy SP 13 - FC Dzbany SP 10 14:2
(9 sierpnia, 10.00)
FC Korniszony SP 8 - Young Eleven SP 11 9:0
Coco Jamboo SP 7 - FC Bez Nazwy SP 12 3:0
FC Piastów SP 3 - FC Koleja SP 2 3:0
(17 sierpnia, 17.00)
 

10 kolejka – 24 sierpnia, 10.00:

AC Wylewy SP 13 - FC Piastów SP 3 10:3
FC Koleja SP 2 - Coco Jamboo SP 7 5:8
(24 sierpnia, 17.00)
FC Bez Nazwy SP 12 - FC Korniszony SP 8 0:3
Young Eleven SP 11 - FC Dzbany SP 10 0:20
 

11 kolejka – 31 sierpnia, 10.00:

AC Wylewy SP 13 - Young Eleven SP 11 22:5
FC Dzbany SP 10 - FC Bez Nazwy SP 12 0:2
FC Korniszony SP 8 - FC Koleja SP 2 3:0
(31 sierpnia, 17.00)
Coco Jamboo SP 7 - FC Piastów SP 3 2:10
 

12 kolejka – 7 września, 16.00:

AC Wylewy SP 13 - Coco Jamboo SP 7 0:3
FC Piastów SP 3 - FC Korniszony SP 8 7:1
(12 września, 16.00)
FC Koleja SP 2 - FC Dzbany SP 10 0:3
FC Bez Nazwy SP 12 - Young Eleven SP 11 9:1
(7 września, 17.00)
 

13 kolejka – 14 września, 16.00:

AC Wylewy SP 13 - FC Bez Nazwy SP 12 3:0
(16 września)
Young Eleven SP 11 - FC Koleja SP 2 3:0
FC Dzbany SP 10 - FC Piastów SP 3 10:1
(15 września)
FC Korniszony SP 8 - Coco Jamboo SP 7 5:8
 

14 kolejka – 21 września, 16.00:

AC Wylewy SP 13 - FC Korniszony SP 8
Coco Jamboo SP 7 - FC Dzbany SP 10
FC Piastów SP 3 - Young Eleven SP 11
FC Koleja SP 2 - FC Bez Nazwy SP 12